Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MAPA PODVĚDOMÍ- MAPA VNITŘNÍHO SVĚTA

11.6.2016

1600Kč

Eva Ráčková - mapa podvědomíMapa podvědomí – mapa vnitřního světa, je hravá arteterapeutická technika, která vám umožní nahlédnout do vlastního nitra bez toho, aby vás rozptylovala vaše mysl, manipulovali jste sami se sebou a skrývali své odmítnuté a nepřiznané stránky. Dokážete se podívat na nevědomé vzorce, které vám neumožňují žít to, co si přejete, ale žijete to, co momentálně potřebujete – tedy to, co vás dříve nebo později stejně donutí nahlédnout a zabývat se i těmi svými stránkami, které ve vašem systému nefungují a nebo které dokonce odmítáte.
Přijďte si tedy hravou formou namalovat – perzonifikovat –  své vnitřní funkce a vylepšit a sladit jejich fungovaní tak, aby vám to umožnilo žít spokojený život.
Pro tuto práci  není třeba žádných kreslířských dovedností, protože o tom, jak umíte nebo neumíte malovat, to vůbec není.
Je to o informacích, které si v chráněném prostředí sami o sobě pak z takové mapy můžete za pomoci ostatních vyčíst. Pokud je dobře uchopíte a zpracujete, začnou se kolem vás dít zázraky 🙂
S mapou je možné dál pracovat a tak v sobě „přenastavovat“ to, co vám nefunguje. Můžete ji dokonce použít i jako své osobní „orákulum“, které vám kdykoliv dá, a to zcela zdarma, odpovědi, pro které si mnozí z vás chodí ke kartářkám, na různé semináře a nebo k psychologům.

Nejenže si každý nakreslí,  jak to v danou chvíli má – mapu si společně vyložíme a naučíme se s ní pracovat a to zcela samostatně po dobu dalších cca 3 měsíců. Každý  jak bude potřebovat a chtít. 

S sebou potřebujete 7-8 plochých kamínků + fixu, abyste na ně mohli psát, pastelky a chuť pro sebe něco udělat. Čtvrtky budete mít připravené.

 
Počet míst je omezen na 10, aby bylo možné s každým mapu podrobně rozebrat, proto prosím o včasné přihlášení – mail: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo 605 148 913.

 

Těším se na vás…
Mgr. Eva Ráčková 
www.pandorinaskola.cz

 

Napsala o sobě: „Narodila jsem se v roce 1955, ve znamení Střelce.Eva Ráčková

Jsem absolventkou Pedagogické fakulty v Hradci Králové (1982)
Ve školství jsem se ale ocitla už v roce 1974 a to v pohraničí Orlických hor.
Svým způsobem se mi stalo učitelské povolání osudným a nyní se věnuji převážně konzultacím, doprovázeným poutím, konstelacím a vedení vlastních seminářů.

Od roku 1990 jsem vystřídala různá zaměstnání, od těch „obyčejných“, jako je pracovnice CK, až po ta „prestižní“, jako je top manažerka stavební spořitelny.
Posledních 20 let se zabývám mezilidskými vztahy nejen z tradičního, ale i z alternativního – duchovního hlediska. Nejsem terapeut, sama sebe považuji za někoho, kdo sdílí a naslouchá příběhům druhých lidí, vyměnuje si s nimi zkušenosti a tak se vzájemně obohacujeme.

Od klasického vysokoškolského vzdělávání přes kurzy manažerských dovedností jsem absolvovala i duchovní semináře a získala certifikáty:

Modrá alfa – základní seminář
Reiky I. a II. stupeň
SRT základní kurz
Kineziologie I. a II. stupeň

Absolvovala jsem týdenní výcviky terapie RUŠ I. a II. stupeň
Kurz EFT pro každého

Absolvovala jsem dva roky studia univerzity  třetího věku na Psychoterapeutrické fakultě v Praze, založené docentem Skálou  a  Akademii nové slovanské spirituality Jiřího Maška v Praze.

V prosinci 2012 jsem dokončila rok a půl letý  trenink rodinných konstelací.

V lednu 2014 jsem začala roční výcvik systemických konstelací u Jana Bílého a dokončila ho 1. 2. 2015

V březnu 2015, v den jarního slunovratu a současně v den částečného zatmění slunce, jsem začala další výcvik, tentokrát devítiměsíční cestu Návrat Bohyně u Barbory Nádvorníkové. Toto „těhotenství“ uspěšně skončilo v listopadu 2015.

Pořád se něco děje a to mě baví.

Podrobnosti

Datum:
11.6.2016
Cena:
1600Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel