Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

NAAM „ňam“ ZÁDA aneb PRAVIDELNÉ CVIČENÍ pro ZDRAVÍ, DOBROU NÁLADU a HARMONII TĚLA

23.10.2020 - 16:00 - 17:30

190Kč – 1710Kč

Zveme Vás na speciální cvičení, které posiluje hluboké vnitřní svaly, které dokáže zbavit od chronických bolestí zad, kyčlí, ramen a kolenou. Zkombinujeme pohyb, protažení, posílení a mantry. Použijeme mantry z Naam jógy, díky kterým vznikne dokonalá vibrační potrava pro naši duši ke znovunavrácení se života v radosti, harmonii, zdraví a spokojenosti. Díky vibraci manter budeme pracovat na dokonalém přenastavení mentálních vzorců pro trvalý účinek.

Cvičíme dnes vyjímečně i v pátek od 16:00 do 17:30 hod. a poté je možné absolvovat s lektorkou Šárkou Laurou také seminář: ZÁKON SPRÁVNÉHO NAČASOVÁNÍ aneb KDY KONAT „NĚCO“ a KDY KONAT „NIC“ od 18:00 do 20:00 hod.

PŘIDAT SE MŮŽETE KDYKOLI… Můžete chodit občas nebo pravidelně, i když: pravidelné cvičení = největší efekt.

 

 

 

“Naše tělo je tím nejposvátnějším chrámem na zemi”.  Dr. Levry

Aby jím skutečně bylo, je důležité se o něj dobře starat. Což si zpravidla nejvíce uvědomíme tehdy, kdy nás něco bolí, trápí, jsme nemocní.
K dokonalému vyléčení našeho těla je potřeba pracovat na fyzické rovině (cvičením a pohybem) a na sprituální rovině ( přenastavit vzorce a podmínění, které nás v bolesti, trápení a nemoci drží. )

 

Co všechno můžete při návštěvách těchto cvičení očekávat?
* speciální cviky na odstranění bolestí zad, kyčlí, ramen, rukou apod.
*aktivní rehabilitační cvičení – jednoduché a přitom velice účinné pro všechny věkové skupiny
*fyzicky méně náročné, ale technicky přesné provádění cviků
*velmi účinné kombinace kompenzačních cviků, které napravují bolesti vznikající z jednostranné zátěže (sportovní – tenis, baseball, cyklistika, golf, míčové sporty apod. a pracovní – sedavé zaměstnání, práce na počítači atd.)
*efektivní cvičení, které zapojuje v maximální míře svaly zajišťující správné držení těla – tím pádem dochází k odstraňují skoliózy, vadného držení těla, bolestí hlavy, brnění rukou, bolestí zad…
*maximálně účinnou terapii pro nápravu chybného postavení kyčlí, kolen a kotníků tj. nohy do X, nohy do O, bolesti kyčlí…..
*prevenci vzniku obtíží pohybového aparátu.

S sebou: pohodlné oblečení, protože je to o pohybu + chuť zpívat, protože je to o vytváření vibrací. Karimatky a deky máme.

 

REZERVACE předem: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

Cena: 190Kč / jednotlivá lekce nebo možnost permanentky – změna oproti letáčku: 11 lekcí 1650Kč (lekce á 150 Kč na podporu pravidelného cvičení)

 

 

 

Provázet Vás bude: Ing. ŠÁRKA LAURA TŮMOVÁ, tel. 733 517 685

„Práce s tělem mě provází už řadu let, kdy jsem skrze intuitivní masáže, cranio-sakrální terapii, Watsu a bezlepkové pečení  doputovala k Naam józe a léčebné technice Harmonyum, která všemu dala zastřešující princip.
Každý den vidím, jak se cvičením plyne život jinak. Jsem za to vše velmi vděčná.

Podrobnosti

Datum:
23.10.2020
Čas:
16:00 - 17:30
Cena:
190Kč – 1710Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Ing. Šárka Laura Tůmová
Telefon:
733 517 685
Webová stránka:
www.naamjoga.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913