Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PLÁN DUŠE

12.5.2017 - 17:30 - 20:30

400Kč

Naše plány duší se poprvé za všechny naše inkarnace nyní změnily!

Jak je to možné? Proč? Co s tím?

Na tyto a další otázky okolo plánu duší a vyšších plánů, vám rády odpovíme. Je to cesta k pochopení dnešní doby i svého niterního Já. Je důležité pochopit nejen svoji cestu, ale také přeladit své vnímání na potřeby celku.

 

Provázejí: ŠÁRKA LOTA a LAUREEN ERBANOVÁ

 

Šárka Lota o sobě:Šárka Lota

„Od dětství jsem komunikovala ( tehdy ne moc dobrovolně) s bytostmi jiných dimenzí a popravdě, hodně mě to děsilo. O čakře 3. oka, jsem v té době neměla ani tušení a tak přijímala nevědomky proudy informací, kterým jsem nerozuměla. Dnes je plně využívám ve své praxi s klienty. Po klinické smrti se mi otevřely další dary a schopnosti, které s láskou předávám. Vnímání aury bylo velkým darem, který mi ze začátku připadal jako velký problém. Představte si, že se probudíte po narkóze a tříhodinovém oživování a místo sester a doktorů, vidíte barevné fleky! Byl to šok. Zhruba po dvou měsících jsem našla způsob jak „vidět“, když chci a jak vnímání aury vypínat. Byla to neuvěřitelná úleva. Dnes díky tomu dokážu „normálně“ žít a když je třeba, vidět do vědomí, podvědomí i nevědomí klientů. Mohu sledovat jejich dráhy osudu, plán duše a celý jejich karmický vývoj. Pak je snadné podle momentálního problému, najít v mapě minulých inkarnací příčinu a v meditaci společně vše vyčistit a uzavřít.

Zhruba 10 let mě provází snovou hladinou duchovní šaman, který mi předal nespočet technik, jak pro učení, tak léčení či vstupování do různých hladin mozkové frekvence i dimenzí. Díky němu jsem dnes schopná přijímat to, co by mi ještě před časem připadalo jako sci-fi nebo přinejmenším bláznivé. Zpětná vazba však brzy ukázala dokonalost těchto technik a informací. Stále se učím a ráda s učením pomohu i vám.

Základ, který je třeba pochopit, je tak snadný! Nesnažte se „nacpat“ svojí nádhernou duši do maličkého fyzického těla, ale dovolte tělu, aby dorostlo velikosti vaší duše! „

 

 

Lektorka Laureen Erbanová, narozená v r. 1989 v Praze napsala:  Laura Erbanová

Od svého nejútlejšího věku jsem na sobě pozorovala různé zvláštní schopnosti, které moji vrstevníci neměli a nechápali. Ačkoliv jsem to vnímala tehdy jako handicap, dnes jsem za tyto dary nesmírně vděčná. Když jsem se později dokázala zorientovat ve všem, co se mi od dětství otevíralo, bylo jasné, kudy se budu nadále ubírat.

Věnuji se tedy převážně práci s dětmi ,od prenatálního období přes problémy ve výchově a nalezení jejich osobnosti, talentů a všeho, co jejich duše potřebuje.

Dále je mou náplní práce s krystaly, které v sobě nesou víc, než jen pouhé léčebné vlastnosti.

Zaobírám se také tarotem a jeho intuitivním výkladem.

Jako další, co považuji v dnešní době za velmi podstatné je vibrace křestního jména a to jak u dospělých ( při změně, či přidání druhého jména ), tak především u ještě nenarozených dětí, kterým jejich jméno energeticky velmi ovlivní celou budoucnost. V neposlední řadě pracuji jako lektor karmických konstelací a též načítám záznamy z Akáši.

Podrobnosti

Datum:
12.5.2017
Čas:
17:30 - 20:30
Cena:
400Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání