Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

UZEMNĚNÍ a STABILITA – sebepoznávací jógový seminář

31.3.2019 - 10:00 - 16:30

950Kč – 1200Kč

V semináři „Uzemnění a stabilita“ se pracuje s tématy jako trpělivost, struktura, stabilita, jistota a realizace našich záměrů. Prostřednictvím technik z jógové praxe a díky správně položeným otázkám odkrýváme, jak moc stojíme v životě nohama na zemi, zdali jsme napojeni na svůj zdroj a proč se nám v životě nedaří zakotvit.

 

 

Hlavní myšlenka semináře se nese v duchu: když není zdravý základ, nemůže být stabilní ani celek. V seminářích se pracuje s klasickými technikami hathajógy – ásany zaměřené na konkrétní oblasti, dýchací techniky, tematicky zaměřená jóga nidra a práci s otevřenými otázkami, které pomáhají odblokovat, popř. ujasňovat bloky, cíle a přání.

 

Seminář přistupuje k tématu komplexně a zpracovává jej na fyzické, energetické/dechové a mentální úrovni. Tento přístup umožňuje nalézt nová řešení a otevření pro nejrůznější situace zcela novým způsobem a zasáhnout na více rovinách.

 

Pavla VálkováMgr. PAVLA VÁLKOVÁ je dlouholetá praktikující a instruktorka jógy pro specializaci hathajóga a vitální jóga. S jógou se seznámila v roce 2006 a od té doby se stala nedílnou součástí jejího života. Ve svých hodinách propojuje jógu s poznatky z ajurvédy, svépomocnými terapeutickými technikami a relaxačními metodami. Zaměřuje se na léčivé působení jógové praxe při nejrůznějších zdravotních potížích. Vytvořila koncept „Sebepoznávací jógové semináře“ a systém jógy pro ženy na základě svých zkušeností s léčením vlastních zdravotních problémů. Nyní své znalosti a zkušenosti předává dál prostřednictvím svých lekcí a seminářů.

Podrobnosti

Datum:
31.3.2019
Čas:
10:00 - 16:30
Cena:
950Kč – 1200Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913