Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ŽENSKÉ KRUHY JIŽNÍ ČECHY v září

15.9.2022 - 19:00 - 21:30

250Kč

Ženský kruh je bezpečný prostor ke sdílení příběhů, pocitů, zkušeností a vzájemné podpory. Máte příležitost otevřeně komunikovat s dalšími ženami o tématech, která jsou pro Vás důležitá.

 

V září se potkáme 15. a dále 29.9., vždy od 19:00 do 21:30 hod.
Společně nastavíme frekvenci dalších setkávání.
REZERVACE předem na centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo přímo u lektorky lucka.sustrova@gmail.com nebo na tel. 605 148 913
Vede:
Mgr. LUCIE ŠUSTROVÁ,
tel. 775 340 722, cashflowzeny@gmail.com 

Jsem maminkou, podnikatelkou, zahradnicí a miluji toulání po horách. Díky mateřství se vše proměnilo a nastoupila jsem na cestu svých stínů a hlubšího sebeobjevování.

19 let podnikám v oblasti financí a investic. I když mě práce baví, stále mi tam chybělo “něco”, co jsem nedokázala pojmenovat. To něco je navrácení do své ženské síly, podstaty, plynutí, přijímání…

Jsem průvodkyní v Alchymii ženy, jejíž myšlenku chci nést a rozvíjet dále. Velmi silně vnímám, že je třeba se v dnešním hektickém světě umět zastavit, napojit na sebe samu a navrátit se ke kořenům. Mojí vizí je vytvářet posvátný prostor ke sdílení, přijetí, podpoře a především k inspiraci žen nejen v léčivém kruhu.

Sounáležitost, pozornost, laskavost, podpora, plynutí a soucit – to vše chci přenést z víkendových akcí do každodenního života.
Toužím mít po boku ženy, s kterými mohu sdílet to, čím zrovna proplouvám.
Tak vznikly mé ženské kruhy v pohybu.
Pohyb je pro nás ženy velmi osvěžující a léčivý, proto součástí mých kruhů je i tanec a aktivní meditace Mohendžodáro. Jsem cvičitelkou a mentorkou Mohendžodára, zajímám se o alternativní medicínu, bylinky, permakulturu, výživu, cestování a vysokohorskou turistiku, osobnostní a spirituální růst, dech… a mnoho dalšího. Toto vše chci sdílet a společně s vámi plout na vlnách ženství.
Těším se na každou z vás. S láskou Lucka

Podrobnosti

Datum:
15.9.2022
Čas:
19:00 - 21:30
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , cashflowzeny@gmail.com

Pořadatel

Mgr. Lucie Šustrová

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913