Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SETKÁNÍ s CESTOU – úvodní přednáška

3.8.2018 - 18:00 - 21:00

200Kč – 250Kč

Omlouváme se – odloženo…

V pátek večer proběhne úvodní „Setkání s Cestou“ (přednáška, beseda, sdílení ).

Řízená meditace, zpěv a seznámení s duchovními přístupy, technikami, metodami, jejich prováděním a zdravou životosprávou na Cestě.  Program se může měnit intuitivně dle potřeb účastníků setkání.

 

Na email: info@setkaniscestou.cz  můžete zaslat svou otázku (y) lektorovi setkání, sdělte prosím, zda si přejete probrat osobně mezi 4ma očima nebo naopak anonymně se všemi. Program může být intuitivně upraven podle okruhu zájmů účastníků a jejich naladění.

Pokud vám to udělá radost, můžete přinést malé oblíbené vege – občerstvení k sdílení požehnání s účastníky na závěr setkání.

 

Cena: při rezervaci předplatbou 200 / na místě 250 Kč

Rezervace předplatbou na  č.ú.: 2423262001/5500 var. symbol  termín akce např.: (03072018  + do poznámky napište své příjmení)

Na místě možnost dobrovolného daru.

Zvýhodněná cena za přednášku i seminář (pátek večer + sobota celý den): při rezervaci předplatbou 600 / na místě 700 Kč

Pro zájemce ve finanční nouzi možná individuální sleva na místě – pošlete žádost na email : info@setkaniscestou.cz

 

Lektor IVO CHOCHOLATÝ prošel „Cestu“ a může být pro ostatní pomocí a inspirací ve všech oblastech lidského života.

V mládí se díky nevyléčitelné nemoci setkal s jógou a nejen, že se zcela uzdravil, ale bylo mu dáno nahlédnout tajemství života.

Praxe Cesty mu znovuotevřela oči k porozumění přírodním zákonům a živé spiritualitě. Postup na Cestě zcela změnil jeho vědomí a život a  vyléčil ho z nemocí, které jej trápily, přestože byly běžnou medicínou neléčitelné.

Proto již přes 20 let nezištně pomáhá lidem, kteří procházejí psychospirituální krizí nebo je trápí těžko léčitelné psychické či zdravotní problémy. Řadě lidí doslova zachránil či k nepoznání změnil život.

Můžeme vyprávět mnohé krásné příběhy. O „zimomřivém“ člověku s chronickými angínami a bolestmi ledvin, který dnes chodí v zimě plavat mezi ledové kry. O příteli po těžkém úrazu hlavy, bez práce a zázemí, kterého nechal u sebe bydlet až do uzdravení a postavení na vlastní nohy. O paní s Parkinsonovou nemocí, jejíž stav se zlepšil natolik, že lékař prohlásil, že „spletl diagnózu“. O individuální jógoterapii pro autistického chlapce, který dnes s tátou veřejně koncertuje, aniž by kdo handicap poznal…atd, atd.

Všem těmto příběhům předchází vlastní úžasný příběh Ivoše o jeho setkání s Cestou. Ivoš se od dětství zabýval pozorováním přírody a později studiem různých věd. Pod tlakem vážné nevyléčitelné nemoci, kdy lékaři nebyli schopni nijak pomoci, se setkal s Cestou Jógy.

Praktikoval různé druhy Jógy a Učení pod vedením takových Učitelů jako byl R. Hošek, M. Bartoňová, J. Žlábek, J. Vacek, manželé Tomášovi, Evžen Štekl (žák Františka Drtikola), Bohumil Houser. Na Cestě se osobně setkal a praktikoval s mnoha Mistry Jogy, Zen-budhismu, Advaity, a Kristova učení jakož i studoval a praktikoval Učení mnoha tradic a Mistrů. Inspirací je mu rovněž dlouholetý neformální osobní vztah k učení Sri Mata Amritanandamayi Devi (Amma) a učení všech autentických škol rozvoje vědomí. Od svých 24 let sdílí svou zkušenost se zájemci o Cestu.

Ve své praxi se zájemci využívá jedinečnou syntézu technik různých škol, kterými prošel – meditaci, integrální jógu, buddhistická, hinduistická a taoistická cvičení, zpěv manter a duchovnich písní – bhajanů, extatický tanec, spiritualitu, studium nejůžasnějších autentických textů Učení, poezii, očistu energetických center – čakramů, čchi-kung, reiky pro posílení zdraví, praxi bdělé pozornosti, meditace vhledu a soucítění, zenbuddhistické praxe kinhin (střídání meditace v sedě a v chůzi), osobní otázky a odpovědi (dokusan), maunam (mlčení), výlety a pobyty v přírodě, pro zájemce celoroční koupání a otužování venku (tibetská jóga g-tummo), bylinky, aromaterapii, pobyty v přírodě, zdravou životosprávu a cesty k uzdravení z civilizačních nemocí atd… jakož i nejmodernější poznatky současné vědy.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Více na http://www.setkaniscestou.cz/

 

Letáček: SSC_Ceske Budejovice_A4_PRINT_crop

Podrobnosti

Datum:
3.8.2018
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
200Kč – 250Kč
Rubriky Akce:
, ,
Webová stránka:
www.setkaniscestou.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913